IZRAEL & PALESTYNA

Śladami Jezusa

Program: 8 - dniowy

Tel Awiw - Nazaret - Kana Jezioro Galilejskie - Tabgha - Kapernaum - Hajfa - Karmel - Cezarea Marittima
Góra Tabor - Jaffa - Ain Karem - Betlejem - Jerozolima - Jerycho - Qumran - Qasr El Yahud – Morze Martwe
Abu Gosh


IZRAEL/PALESTYNA & JORDANIA

Ziemia Święta po obu stronach Jordanu

Program: 10 - dniowy

Tel Awiw - Nazaret - Hajfa - Karmel - Cezarea Marittima - Jaffa - Góra Tabor - Kana Jezioro Galilejskie
Kapernaum - Tabgha - Jerycho - Qumran - Qasr El Yahud – Morze Martwe - Góra Nebo - Madaba - Petra
Wadi Rum - Dżarasz - Amman - Jerozolima - Betlejem - Ain Karem


IZRAEL/PALESTYNA – JORDANIA & EGIPT(Synaj)

Na drodze krajów biblijnych

Program: 15 - dniowy

Tel Awiw - Jerycho - Qumran – Morze Martwe - Bet Abara G.Nebo - Madaba - Amman - Dżarasz Ajloun - Petra Wadi Rum - Akaba - Nuweiba - Klasztor Św. Katarzyny Góra Mojżesza - Taba - Góra Tabor - Nazaret Kana Jezioro Galilejskie - Tabgha - Kapernaum - Hajfa - Cezarea Marittima - Ain Karem - Betlejem - Jerozolima


JORDANIA

Po drugiej stronie Jordanu

Program: 8 - dniowy

Amman - Um Qais - Ajloun - Dżarasz – Morze Martwe - Góra Nebo - Madaba - Wadi Mujib - Kerak - Petra
Beida - Wadi Rum - Akaba


EGIPT(Synaj) – JORDANIA – IZRAEL/PALESTYNA

Śladami Mojżesza

Program: 8 - dniowy

Sharm el Sheikh - Klasztor Św. Katarzyny - Góra Mojżesza - Nuweiba - Akaba - Wadi Rum - Petra - Amman
Góra Nebo - Madaba - Jerycho - Jerozolima - Betlejem - Ain Karem - Tel Awiw


IZRAEL/GALILEA/PALESTYNA

Ziemia Święta inaczej

Program: 8 - dniowy

Tel Awiw - Hajfa - Karmel - Isfiya - Daliat al Karmel - Mukhraka - Akka - Tzippori - Nazaret - Kapernaum
Jezioro Galilejskie - Jenin - Sebastiya - Ramallah - Jerozolima - Hebron - Bethlehem - Jerycho - Qasr el Yahud


LIBAN

Śladami Świętych maronitów: Św. Charbel – Św. Rafka – Św. Hardini

Program: 8 - dniowy

Bejrut - Tyr - Sydon - Maghdouche - Beiteddine Wsgórza Chouf - Deir el Kamar - Zahle - Anjar - Baalbek
Ksara - Jeita - Byblos - Harissa - Tripoli - Annaya - Becharreh - Kozhaya - Cedar Valley


EGIPT

Święta Rodzina w Egipcie

Program: 11 - dniowy

Kair - Floussyea - Zaranik - Koptyjskie Synexarium - Pelusium - Bubastis - Mostorod - Belbeis - Sammanoud
Sakha - Wadi el Natroun - Matariya - Zeitoun - Deir el Garnos - Abia Issous - Gebel el teir - Nazalet el Abd
Ashmonin - Deirut el Sherif - Doronka


EGIPT & JORDANIA

EXODUS – na drodze Ludu Izraela z Egiptu do Ziemi Obiecanej

Program: 9 - dniowy

Kair - Piramidy - Wadi el Natroun - Suez Canal - Źródła Mojżesza (Synaj) - Wadi Ferain

Klasztor Św. Katarzyny - Góra Mojżesza - Nuweiba - Taba - Akaba - Shodak - Wadi Mujib

Madaba - Góra Nebo - Amman – Miejsce chrztu Jezusa – Morze Martwe