PORTUGALIA

Fatima – Pielgrzymować po Portugalii

Program: 8 - dniowy

Lizbona – Fatima – Cabo da Roca – Cascais – Aljustrel – Batalha – Nazaré – Coimbra - Obidos


PORTUGALIA & HISZPANIA

Fatima i portugalska droga Św. Jakuba do Santiago de Compostela

Program: 8 - dniowy

Lizbona – Fatima – Cabo da Roca – Cascais – Aljustrel – Batalha – Nazaré – Porto – Santiago de Compostela


HISZPANIA

Pielgrzymka do Sanktuariów Hiszpanii

Program: 8 - dniowy

Barcelona – Saragossa – Toledo – Madryt – Guadalupe – Salou - Montserrat


HISZPANIA

Droga Św. Jakuba z Pamplony do Santiago de Compostela

Program: 8 - dniowy

Bilbao – Pamplona – Pass of Roncesvalles – Puente la Reina – Nájera – St. Domingo de la Calzada – Burgos

Frómista – Sahagún – León – Astorga – Ponferrada – O’Cebreiro – Samos – Portomarin – Monte de Gozo

Santiago de Compostela


HISZPANIA

Andaluzja – Atrakcja Morza Śródziemnego

Program: 8 - dniowy

Malaga – Gibraltar – Cadiz – Sevilla – Córdoba – Torremolinos - Granada


HISZPANIA & FRANCJA

„RUTAMARIANA“ – Trasa Maryjna po obu stronach Pirenejów

Program: 8 - dniowy

Barcelona – Saragossa – Lourdes – Ainsa – El Grado – Torreciudad - Sitges - Montserrat


ROSJA

Moskwa & Petersburg – Rosyjskie miasta, kościoły i klasztory

Program: 8 - dniowy

Moskwa – Sergijew Posad – Nowodewitschi – Petersburg – Zarskoje Selo – Puschkin

Peterhof (Petrodvorets)


GRECJA

Śladami Świętego Pawła Apostoła

Program: 8 - dniowy

Ateny - Korynt - Mykeny - Epidauros - Nafplion - Issios Lukas - Delphi - Kalambaka - Philippi - Kavala

Saloniki


MALTA

Śladami Świętego Pawła Apostoła

Program: 8 - dniowy

Valletta – Gozo – Cottonera – Vittoriosa – Klify Dingli – Hagar Qim – Ghar Dalam - Marsaxlokk


WŁOCHY

RZYM i więcej

Program: 5 - dniowy

Rzym – Manopello – Lanciano - Montecassino


WŁOCHY

SAN GIOVANNI ROTONDO – Modlitwa jak oddech

Program: 5 - dniowy

Bari – San Giovanni Rotondo – Monte Sant’Angelo – San Marco in Lamis


WŁOCHY

Pielgrzymka do Rzymu i święte miejsca

Program: 7 - dniowy

Bari – San Giovanni Rotondo – Monte Sant’Angelo – San Marco in Lamis – Lanciano – Manopello – Montecassino

Asyż - Rzym


WŁOCHY

Pielgrzymka na Sycylię

Program: 8 - dniowy

Palermo – Erice – Trapani – Monte Pellegrino – Monreale – Agrigento – Syrakuzy – Katania – Etna – Taormina

Zafferana Etnea – Messina - Tindari


WŁOCHY

Pielgrzymka do Rzymu i Zatoki Neapolitańskiej

Program: 8 - dniowy

Rzym – Montecassino – Ischia – Capri - Neapol


WŁOCHY

Pielgrzymka przez Apulię i Bazylikatę

Program: 11 - dniowy

Bari – Canosa – Manfredonia – Monte Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo – Venosa – Melfi – Castel del Monte

Trani – Alberobello – Matera – Altamura – Castellana – Taranto – Egnazia – Brindisi – Lecce – Otranto

Santa Maria di Leuca – Gallipoli - Bari


WŁOCHY

Kalabria – Region między dwoma morzami

Program: 11 . dniowy

Lamezia Terme – Cosenza – San Francesco di Paola – Santa Severina – Squillace – Rossano – Sila Grande

Tropea – Capo Vaticano – Stilo – Serra San Bruno – Gerace – Locri – Vibo Valentia – Pizzo - Reggio di Calabria


POLSKA

Pielgrzymka do ojczyzny Papieża Jana Pawła II

Program: 6 - dniowy

Kraków - Łagiewniki - Oświęcim - Wadowice - Wieliczka - Kalwaria Zebrzydowska - Częstochowa


CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

Pielgrzymka do sanktuariów Chorwacji, Bośni i Hercegowiny

Program: 8 - dniowy

Split – Trogir – Sinj -  Busko blato – Rama – Medjugorie – Mostar – Zaostrog - Vepric